Lesaanbod per sportsoort

Lesaanbod op soort

Soort lesLocatieDagTijdLeiding 
ACROGYM RECREATIE EN SELECTIE
Acrogym recreatieDe WegwijzerDonderdag17.00-18.00Mariet Klein Lenderink
Acrogym B selectie (E-lijn)De WegwijzerDonderdag18.00-20.00Iris Hodes
Acrogym Instapgroep selectieDe WegwijzerZaterdag9.00- 10.30Mikel Bakker/Vera Fritz
Acrogym A selectie (C/D-lijn)De WegwijzerZaterdag9.00-12.00Mikel Bakker/Vera Fritz
TURNEN MEISJES SELECTIE
Meisjes C selectieJan LigthartDonderdag VOL18.30-20.30Larissa Derks
Meisjes B selectieDe WegwijzerDinsdag18.00-20.00Iris Hodes
Meisjes B selectieDe WegwijzerDonderdag18.00-20.00Fenna ten Have
Meisjes A selectieDe WegwijzerWoensdag17.00-20.00Raoul Jansen
Meisjes A selectieDe WegwijzerVrijdag17.30-20.30Raoul Jansen
Meisjes pre-selectie 5-9 jaarDe WegwijzerWoensdag15.30- 17.00Willemien Wasseveld
FREERUNNING
Freerunning 7-10 jaarHet MozaiekMaandag17.00-18.30Sebastiaan van Praag
Freerunning 11-13 jaarHet MozaiekMaandag18.30-20.00Sebastiaan van Praag
Freerunning 14 jaar en ouderHet MozaiekMaandag20.00-21.30Sebastiaan van Praag
Freerunning 7-10 jaarHet MozaiekWoensdag17.00-18.30Chris Plijter
Freerunning 11-13 jaarHet MozaiekWoensdag18.30-20.00Chris Plijter
Freerunning 14 jaar en ouderHet MozaiekWoensdag20.00-21.30Chris Plijter
GYMNASTIEK RECREATIEF
jongens/meisjes 5/6 jaarDe MeneMaandag17.00-18.00Fenna ten Have
jongens/meisjes 7/8 jaarDe MeneMaandag18.00-19.00Fenna ten Have
jongens/meisjes 9/9+De MeneMaandag19.00-20.00Fenna ten Have
meisjes 6/7/8 jaarDe WegwijzerMaandag17.30- 18.30Iris Hodes
meisjes 9 jaar en ouderDe WegwijzerMaandag18.30- 19.30Iris Hodes
jongens/meisjes 3-6 jaarDe ParelWoensdag 16.30-17.30Miranda Zweers
jongens/meisjes 7-8 jaarDe ParelWoensdag 17.30-18.30Miranda Zweers
jongens/meisjes 9-12 jaarDe ParelWoensdag18.30-19.30Miranda Zweers
jongens/meisjes 5-6-7 jaarJan LigthartDonderdag16.30-17.30Larissa Derks
jongens/meisjes 8 jaar en ouderJan LigthartDonderdag VOL17.30-18.30Larissa Derks
OUDER EN KIND/PEUTER
Ouder en kind,peuter 1½-4 jaarTheo ThijsenMaandag9.30-10.30Alida Bruggink
Ouder en kind,peuter 1½-4 jaarDe WaaierDinsdag9.30-10.30 Alida Bruggink
RITMISCHE GYM RECREATIE EN SELECTIE
Flexles De WegwijzerMaandag17.30-18.30Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym selectie (mini t/m junior)De WegwijzerMaandag18.30-19.30Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym selectie (pre jun-junior)De WegwijzerMaandag19.30-20.30Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym recreatie 5-9 jaarDe WegwijzerWoensdag17.30-18.30Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym recreatie 10-16 jaarDe WegwijzerWoensdag18.30-19.30Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym selectie (pre jun-junior)De WegwijzerWoensdag19.30-20.30Rosalinde van de Rhee
SPRINGGROEP
Springgroep 6-12 jaarDe MeneDinsdag16.30-17.30Nico van Ast
Springgroep 12 jaar en ouderDe MeneDinsdag17.30- 18.30Nico van Ast
Springgroep 12 jaar en ouderDe MeneDinsdag18.30- 19.30Nico van Ast