lesaanbod per sportsoort

lesaanbod op soort

Soort lesLocatieDagTijdLeiding
GROEP ACROGYM RECREATIE
Acrogym recreatiefDe WegwijzerDonderdag17.00-18.00Rosalinde van de Rhee
GROEPEN ACROGYM SELECTIE
Acrogym B selectie (E-lijn)De WegwijzerDonderdag18.00-20.00Iris Hodes
Acrogym A selectie (C/D-lijn)De WegwijzerZaterdag9.00-12.00Mikel Bakker/Vera Fritz
Flexles houding, lenigheid, krachtDe WegwijzerMaandag18.00-19.00Rosalinde van de Rhee
GROEPEN MEISJES SELECTIE
Meisjes C selectieJan LigthartDonderdag18.30-20.00Larissa Derks
Meisjes B selectie instap/pupil 1De WegwijzerDinsdag16.00- 18.00Fenna ten Have
Meisjes B selectie pupil 2/seniorDe WegwijzerDinsdag17.45-20.15Iris Hodes
Meisjes A selectieDe WegwijzerWoensdag17.00-20.00Raoul Jansen
Meisjes A selectieDe WegwijzerVrijdag17.30-20.30Raoul Jansen
Meisjes pre-selectie 5-9 jaarDe WegwijzerWoensdag15.30- 17.00Willemien Wasseveld
Flexles houding, lenigheid, krachtDe WegwijzerMaandag18.00-19.00Rosalinde van de Rhee
GROEPEN FREERUNNING
Freerunning 7-10 jaarHet MozaiekMaandag17.00-18.30Sebastiaan van Praag
Freerunning 11-13 jaarHet MozaiekMaandag18.30-20.00Sebastiaan van Praag
Freerunning 14 jaar en ouderHet MozaiekMaandag20.00-21.30Sebastiaan van Praag
Freerunning 7-10 jaarDe ParelDinsdag16.00-17.30Sebastiaan van Praag
Freerunning 11 jaar en ouderDe ParelDinsdag17.30-19.00Sebastiaan van Praag
Freerunning 7-10 jaarHet MozaiekWoensdag15.30-17.00Sebastiaan van Praag
Freerunning 9-12 jaarHet MozaiekWoensdag17.00-18.30Sebastiaan van Praag
Freerunning 11-13 jaarHet MozaiekWoensdag18.30-20.00Sebastiaan van Praag
Freerunning 14 jaar en ouderHet MozaiekWoensdag20.00-21.30Sebastiaan van Praag
GROEPEN GYMNASTIEK RECREATIE
jongens/meisjes 5/6 jaarDe MeneMaandag17.00-18.00Fenna ten Have
jongens/meisjes 7/8 jaarDe MeneMaandag18.00-19.00Fenna ten Have
jongens/meisjes 9/9+De MeneMaandag19.00-20.00Fenna ten Have
meisjes 6/7/8 jaarDe WegwijzerMaandag17.30- 18.30Iris Hodes
meisjes 9/10/11 jaarDe WegwijzerMaandag18.30- 19.30Iris Hodes
meisjes 12 jaar en ouderDe WegwijzerMaandag19.30- 20.30 Iris Hodes
jongens/meisjes 3-6 jaarDe ParelWoensdag16.30-17.30Miranda Spittje
jongens/meisjes 7-8 jaarDe ParelWoensdag17.30-18.30Miranda Spittje
jongens/meisjes 9-12 jaarDe ParelWoensdag18.30-19.30Miranda Spittje
jongens/meisjes 5-6-7 jaarJan LigthartDonderdag16.30-17.30Larissa Derks
jongens/meisjes 8 jaar en ouderJan LigthartDonderdag17.30-18.30Larissa Derks
GROEPEN JONGENS SELECTIE
jongensselectieDe WegwijzerWoensdag17.30-19.30Willemien Wasseveld
jongensselectieDe WegwijzerVrijdag17.30-19.30Willemien Wasseveld
GROEPEN OUDER EN KIND/PEUTER
Ouder en kind,peuter 1½-4 jrTheo ThijsenMaandag9.30-10.30Alida Bruggink
Ouder en kind,peuter 1½-4 jrDe WaaierDinsdag9.30-10.30 Alida Bruggink
GROEPEN RITMISCHE GYM
Ritmische gym 6-7 jrDe WaaierWoensdag18.00-19.00Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym 8-15 jrDe WaaierWoensdag19.00-20.00Rosalinde van de Rhee
Ritmische gym selectieDe WegwijzerMaandag19.00-20.00Rosalinde van de Rhee
GROEPEN SPRINGEN
Springgroep 6-12 jaarDe MeneDinsdag16.30-17.30Nico van Ast
Springgroep 12+ jr De MeneDinsdag17.30- 18.30Nico van Ast
Springgroep 12+ jr De MeneDinsdag18.30- 19.30Nico van Ast
GROEP VOLLEYBAL
Recreatie volleybal SRDe WegwijzerDinsdag20.30-21.30Frits Borst