Lesaanbod op locatie

Met de pijltjes toetsen naast de kolomtitel  kunt u de volgorde van de gegevens wijzigen.

Voor een proefles kunt u contact opnemen met de leiding van de betreffende les. Contactgegevens vind u hier

U vult dan wel alvast het aanmeldformulier in. Hieraan zit een voucher voor proeflessen. Deze levert u in bij de leiding.

 

lesaanbod

LocatieDagTijdSoort lesLeidingbeschikbaarheid
De Menemaandag15:45-16:30meisjes/jongens 3-4 jaarElke Van Ast
De Menemaandag16:30-17:30meisjes/jongens 5-6 jaarElke Van Ast
De Menemaandag17:30-18:30meisjes/jongens 7-8 jaarElke Van Ast
De Menemaandag18:30-19:30meisjes/jongens v.a 9 jaarElke Van Ast
De Menedinsdag16:45-17:30meisjes/jongens 3-4 jaarWillemien Wasseveld
De Menedinsdag17:30-18:30meisjes/jongens recr 5-7 jaarWillemien Wasseveld
De Menedinsdag18:30-19:30Jongens recreatie v.a 8 jaarWillemien Wasseveld
De Pareldinsdag16:00-17:30Dinsdag Freerunning 7 tot 10 jaarSebastiaan van Praag
De Pareldinsdag17:30-19:00Dinsdag Freerunning 10 tot 13 jaarSebastiaan van Praag
De Parelwoensdag15:45-16:30meisjes/jongens 3-4 jaarMiranda Spittje
De Parelwoensdag16:30-17:30meisjes/jongens 5-6 jaarMiranda Spittje
De Parelwoensdag17:30-18:30meisjes/jongens 7-8 jaarMiranda Spittje
De Parelwoensdag18:30-19:30meisjes/jongens 9-12 jaarMiranda Spittje
De Waaierdinsdag09:30-10:30Ouder en kind 1,5- 4 jaarAlida Bruggink-Broek
De Waaierwoensdag18:00-19:00Ritmisch gymnastiek 6-7 jaarRosalinde van de Rhee
De Waaierwoensdag19:00-20:00Ritmisch gymnastiek 8-15 jaarRosalinde van de Rhee
De Wegwijzermaandag15:45-16:45meisjes 6-9 jaarAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzermaandag17:00-19:00Meisjes B-selectie pupilAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzermaandag17:00-20:00JongensselectieNico van Ast
De Wegwijzermaandag19:00-20:00Tiener Turn groep vanaf 10 jaarAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzermaandag20:00-21:00Dames 16 jaar en ouderAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzerdinsdag15:00-16:30meisjes instap Turnen 5-6-7 jaarAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzerdinsdag17:45-20:15Meisjes B-selectie juniorAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzerdinsdag20:30-21:30Recreatie volleybal srFrits Borst
De Wegwijzerwoensdag17:00-20:00Meisjes A-selectieRaoul Jansen
De Wegwijzerwoensdag17:30-18:30Trampoline Springen 6-10 jaarAnneke van Haren
De Wegwijzerwoensdag18:00-19:30***VOL***Trampoline Springen 11-14 jaarAnneke van HarenVol
De Wegwijzerwoensdag19:00-21:00Trampoline Springen 15+Anneke van Haren
De Wegwijzerdonderdag16:00-17:30Acro Gym recreatieCarlijn Castermans
De Wegwijzerwoensdag19.30-21.30Trampoline Springen 15+Anneke van Haren
De Wegwijzerdonderdag17:30-20:00Acro gym B selectieCarlijn Castermans
De Wegwijzerdonderdag18:00-20:00Meisjes B- selectie juniorAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzervrijdag17:00-20:00JongensselectieWillemien Wasseveld
De Wegwijzervrijdag17:30-20:30Meisjes A-selectieRaoul Jansen
De Wegwijzerzaterdag9:00-12:00Acro Gym A SelectieHeidy Tesink, Mikel Bakker
De Wegwijzerzondag00:00-00:00SZG-niet turnend lid-Zutphen
Jan Ligthartdonderdag15:30-16:30meisjes/jongens 3-4-5jaarElke Van Ast
Jan Ligthartdonderdag16:30-17:30meisjes/jongens 6-7jaarElke Van Ast
Jan Ligthartdonderdag17:30-18:30meisjes/jongens 8-9jaarElke Van Ast
Jan Ligthartdonderdag18:30-20:00Meisjes C-selectie Elke Van Ast
t Mozaikmaandag17:00-18:30*** VOL***Maandag Freerunning 7 tot 10Sebastiaan van PraagVol
t Mozaikmaandag18:30-20:00Maandag Freerunning 10 tot 13 jaarSebastiaan van Praag
t Mozaikmaandag20:00-21:30Maandag Freerunning 13+Sebastiaan van Praag
t Mozaikwoensdag17:00-18:30Woensdag Freerunning 7 tot 10 jaarSebastiaan van Praag
t Mozaikwoensdag18:30-20:00Woensdag Freerunning 10 tot 13 jaarSebastiaan van Praag
t Mozaikwoensdag20:00-21:30Woensdag Freerunning 13+Sebastiaan van Praag
t Mozaikwoensdag15.30-17.00Woensdag Freerunning 7-10 jaarSebastiaan van Praag
Theo Thijssenmaandag09.30-10.30Ouder en Kind 1,5- 4 jaarAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzerdonderdag16.00-18:00meisjes B-selectie pupilAlida Bruggink-Broek
De Wegwijzer dinsdag16.30-18.00Meisjes Instap Turnen 7-8 (9)jaarAlida Bruggink-Broek
overzicht lesaanbod op locatie
Top